Reference

Názor na kurz "Efektivní home office": Informace z kurzu byli výborné, hned jsem některé poznatky začala aplikovat do svého života a je to usnadnění práce 🙂 Jen si myslím, že by to chtělo více času, bylo to hodně obsáhlé 🙂 Pokud bude pokračování, určitě se znovu přihlásím 🙂 Názor na lektora "Daniel Ondřejík": Dan je výborný lektor, vyzařuje z něj klid a ví přesně o čem mluví. Je vidět, že chce lidem poradit a jde na pohodovou cestou 🙂 Děkuji ti Mirka.
Mirka Holzbauerová,
Praha
Školení o efektivním home office nám přehlednou formou objasnilo hlavní výhody a nástrahy práce z domova. Naučili jsme se několik zajímavých technik, jak pracovat s časem a energií. Pro méně zkušené rozhodně doporučuji.
Ing. Miroslav Ingr
SRM Team (servermechanics.cz)
Názor na kurz "Efektivní home office": Velmi užitečný kurz. Názor na lektora "Daniel Ondřejík": Lektor byl skvěle připravený, sdělil nám mnoho praktického a využitelného, kurz hodnotím opravdu na výbornou a doporučila bych jej určitě i s ostatním. Dane, ještě jednou moc díky. Doporučené změny do příště: Dane, moc doporučuji připravit nějakou nástavbu kurzu, doplnění, pokračování. Pročtu si v klidu email, co jsi po kurzu poslal a určitě se ještě ozvu přímo do emailu, potřebuji pár dní na utřídění myšlenek. Každopádně - velmi dobrá práce a příprava z Tvé strany. Díky za to.
Věra Báčová
Praha
Názor na kurz "Efektivní home office": Jsem rád, že se kurz i přes menší zájem uskutečnil. Splnil má očekávání a odcházel jsem z něho s dobrým pocitem, že to byl smysluplně strávený čas a také dobře vynaložené peníze. Kurz bych doporučil každému, koho téma zajímá a chce se v něm dál rozvíjet. Názor na lektora "Daniel Ondřejík": Daniel je na první dojem velmi komunikativní, otevřený, schopný a ochotný vysvětlovat. O tématu HO, time managementu a sebeřízení má přehled. Je vidět, že má v těchto oblastech hodně zkušeností a rád je předává dalším lidem. Dokáže také srozumitelně a názorně vysvětlovat a vzájemně propojovat.
Karel Komenda
Praha
Názor na kurz "Efektivní home office": Kurz odpovídal své anotaci a nabízí komplexní náhled na home-office, jeho varianty, úskalí i výhody. Kvůli obsáhlosti není úplně prostor něčemu se věnovat do hloubky, ale kurz bych hodnotila jako přínosný, pokud chce člověk získat základní informace a spoustu tipů, kde pátrat, až je bude chtít rozšířit. Názor na lektora "Daniel Ondřejík": Oceňuju Danův osobní přístup od prvotního oslovovacího mailu přes průběh kurzu po závěr. Rozhodně je na něm vidět, že ho to, co dělá, nesmírně baví a naplňuje, což se snaží předávat i dál. Vstřícný, proaktivní a inspirativní lektor s milým a zároveň profesionálním vystupováním.
Kateřina Vorlická
Praha

Máte nějaký dotaz? Napište mi


Zásady ochrany osobních údajů